+36-1-800-1500 info@nethely.hu

Cégünk dinamikus növekedése miatt csapatunkat új munkahelyek létrehozásával szeretnénk bővíteni.

Jelenleg az alábbi meghirdetett pozícióra keresünk új munkatársat, aki számára kellemes munkakörnyezetet és stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.

Kit keresünk?

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:
  • Első szintű hibaelhárítás nyújtása ügyfeleinknek a domainek és a webtárhelyek tekintetében – gyors és szakszerű problémakezelés biztosításával
  • Teljes körű domain és webtárhely ügyintézés a cég saját ügyfélkiszolgáló rendszerének használatával
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, illetve jegykezelő rendszerben
  • Céges tudásbázis fejlesztése, bővítése
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
Elvárások:
  • Minimum 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Műszaki érdeklődés számítástechnikai területen
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Előnyt jelent:
  • Tárhely, domain, egyéb IT irányú alapismeretek
  • Tapasztalat a népszerű CMS rendszerek használatában (Wordpress, Joomla, Drupal), DNS, E-mail és FTP működésében
  • A Nethely ügyfélszolgálati rendszer ismerete
  • Magas szintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Prémium lehetősége
  • A betanuláshoz és szakmai fejlődéshez maximális támogatást nyújtunk
Munkavégzés helye:
  • A cég szegedi irodájában

Az önéletrajzot és motivációs levelet a hr@nethely.hu email címre várjuk.

Hoppá!

Rendszerünk tiltásokat észlelt az Ön IP-címével kapcsolatban. A részletek megtekintéséhez kattintson a Tovább gombra.

TOVÁBB Bezár